Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Poradnik poziomowania

Z Runes of Magic Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Jeżeli potrzebujesz szybko osiągnąć duży poziom, warto dostać się na Wybrzeże Okazji i Xavierę.
Aby znaleźć się na tych mapach, bez przechodzenia przez Portal Przenoszący lub Przejścia musisz osiągnąć na obu klasach 20 poziom, a następnie po przyjęciu trzeciej klasy dostaniesz umiejętność przenoszącą do Obozu Heffner (Wybrzeże Okazji).


Warto jest wykonywać codziennie 10 Misji Dziennych w celu zdobywania doświadczenia, po oddawaniu misji powtarzalnych polegających na zrobieniu takiej samej czynności, co w jednorazowej misji, tyle że tutaj taką misję możesz powtórzyć 10 razy lub wykonać kilka innych, otrzymując tym samym 10 Żetonów Phiriusa za każdą oraz doświadczenie.
Misje zwykle jak i dzienne na np. 20 poziom możesz oddać na 10 poziomie, więc w taki sposób łatwo podniesiesz poziom swojej klasy drugorzędnej (po zmianie jej na główną).


Główne wykonywanie misji polega na wykonywaniu serii misji (epickich), które ciągną się czasami przez całe kontynenty.

Strefa startowa[edytuj | edytuj kod]

Jako Człowiek pojawisz się w Wyjących Górach, jako Elf na Wyspie Elfów, natomiast Krasnoludy zaczynają swoją przygodę w Sztolniach Yrvandis.

Podczas wykonywania misji na tych mapach warto przyjmować wszystkie misje w okolicy i dopiero potem zaczynać je wykonywać, ponieważ wiele z nich polega na pokonywaniu tych samych przeciwników lub zbieraniu przedmiotów w tym samym miejscu.

Gdy osiągniesz tutaj 10 poziom, lub wykonasz wszystkie misje, udaj się do Srebrnego Źródła (Varanas).

WAŻNE

Nawet, gdy nie jesteś człowiekiem, warto odwiedzić Wyjące Góry i znaleźć Lolę oraz wykonać jej misje w celu rozpoczęciu epickiej serii misji, która zwie się Krwawy Miecz Demona, ciągnącej się aż do Kanionu Piaskowego Diabła.


Srebrne Źródło[edytuj | edytuj kod]

Misje są tutaj proste, jedyne które mogą sprawiać trudność, jeżeli wykonujesz je sam to misje na Bernoka i w Porzuconym Opactwie.

Zaczniesz tutaj serię misji Uwodzicielska Mroczna Perła po zdobyciu Świecącego Emblematu z Żuka Wirowego.

Po ukończeniu tej strefy powinieneś(/powinnaś) mieć mniej więcej 25 poziom.


Dolina Aslan[edytuj | edytuj kod]

Tutejsze misje są nieco trudniejsze, niż w Srebrnym Źródle, ale nie powinny sprawiać problemów.
Uważaj podczas wykonywania misji od Uczennic Vahtosa, na wszystkie potwory (np. pancernik) o specyficznej nazwie (tak jakby ich imię), ponieważ są to elitarne potwory. Miej się również na uwadze, podczas misji w okolicach i w środku Cmentarzyska Luster.

Po ukończeniu tej strefy powinieneś(/powinnaś) mieć mniej więcej 30 poziom.Wybrzeże Okazji[edytuj | edytuj kod]